Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Golden Power |
| Model | Golden Power MR2300AA 2300mAh |
| Format | AA Ni-MH |
| Technologia | NiMH |
| Śr. pojemność | 2094 mAh |
| Śr. energia | 2,48 Wh |
| Napięcie startowe | 1,424 V |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 12 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji