Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Philips |
| Model | Philips Extra Zinc Chloride 4,5V |
| Format | 4,5V |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 1073 mAh |
| Śr. energia | 4,83 Wh |
| Napięcie odcięcia | 2,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Philips
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Philips |
| Model | Philips Extra Zinc Chloride 4,5V |
| Format | 4,5V |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 1073 mAh |
| Śr. energia | 4,83 Wh |
| Napięcie odcięcia | 2,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 1073 mAh · 4,83 Wh
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji