Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Grundig |
| Model | Grundig Power++ |
| Format | 9V |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 529 mAh |
| Śr. energia | 4,00 Wh |
| Napięcie odcięcia | 6,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Grundig
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Grundig |
| Model | Grundig Power++ |
| Format | 9V |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 529 mAh |
| Śr. energia | 4,00 Wh |
| Napięcie odcięcia | 6,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 529 mAh · 4,00 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
1 oferta w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji