Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Leroy Merlin |
| Model | Leroy Merlin Lexman Standard Alkaline 2023 |
| Format | 9V |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 613 mAh |
| Śr. energia | 4,73 Wh |
| Napięcie odcięcia | 6,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Leroy Merlin
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Leroy Merlin |
| Model | Leroy Merlin Lexman Standard Alkaline 2023 |
| Format | 9V |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 613 mAh |
| Śr. energia | 4,73 Wh |
| Napięcie odcięcia | 6,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 613 mAh · 4,73 Wh
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji