Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Aigostar |
| Model | Aigostar Alkaline |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1651 mAh |
| Śr. energia | 1,93 Wh |
| Napięcie startowe | 1,613 V |
| Napięcie odcięcia | 0,867 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Aigostar
3 pomiary przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Aigostar |
| Model | Aigostar Alkaline |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1651 mAh |
| Śr. energia | 1,93 Wh |
| Napięcie startowe | 1,613 V |
| Napięcie odcięcia | 0,867 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
3 pomiary · max 2344 mAh · 2,81 Wh
3 obciążenia · próg 0,8 V · Kliknij w guzik akumulatora lub wybranego obciążenia (w Legendzie) aby go pokazać lub ukryć na wykresie
1 oferta w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji