Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | OEM |
| Model | Baterie alkaliczne nr. 85207721 |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1308 mAh |
| Śr. energia | 1,37 Wh |
| Napięcie startowe | 1,576 V |
| Napięcie odcięcia | 0,798 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji