Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Camelion |
| Model | Camelion Plus Alkaline |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1139 mAh |
| Śr. energia | 1,19 Wh |
| Napięcie startowe | 1,493 V |
| Napięcie odcięcia | 0,797 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji