Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Duracell |
| Model | Duracell Optimum AA |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1489 mAh |
| Śr. energia | 1,64 Wh |
| Napięcie startowe | 1,510 V |
| Napięcie odcięcia | 0,797 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Duracell
3 pomiary przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Duracell |
| Model | Duracell Optimum AA |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1489 mAh |
| Śr. energia | 1,64 Wh |
| Napięcie startowe | 1,510 V |
| Napięcie odcięcia | 0,797 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
3 pomiary · max 2138 mAh · 2,50 Wh
3 obciążenia · próg 0,8 V · Kliknij w guzik akumulatora lub wybranego obciążenia (w Legendzie) aby go pokazać lub ukryć na wykresie
2 oferty w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji