Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Eveready |
| Model | Eveready Super Heavy Duty |
| Format | AA |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 261 mAh |
| Śr. energia | 0,27 Wh |
| Napięcie startowe | 1,511 V |
| Napięcie odcięcia | 0,797 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji