Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Golden Power |
| Model | Golden Power Alkaline Power Plus |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1402 mAh |
| Śr. energia | 1,55 Wh |
| Napięcie startowe | 1,536 V |
| Napięcie odcięcia | 0,795 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji