Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Revolution |
| Model | NM Revolution Power |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1376 mAh |
| Śr. energia | 1,39 Wh |
| Napięcie startowe | 1,537 V |
| Napięcie odcięcia | 0,795 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji