Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Panasonic |
| Model | Panasonic Powerline Industrial |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1264 mAh |
| Śr. energia | 1,50 Wh |
| Napięcie startowe | 1,599 V |
| Napięcie odcięcia | 0,800 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji