Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Q-Connect |
| Model | Q-Connect Super Alkaline |
| Format | AA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 1359 mAh |
| Śr. energia | 1,46 Wh |
| Napięcie startowe | 1,477 V |
| Napięcie odcięcia | 0,796 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji