Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | OEM |
| Model | Baterie alkaliczne nr. 85207721 |
| Format | AAA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 862 mAh |
| Śr. energia | 0,99 Wh |
| Napięcie startowe | 1,604 V |
| Napięcie odcięcia | 0,800 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji