Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Blaupunkt |
| Model | Blaupunkt Lithium Ultimate |
| Format | AAA Litowe |
| Technologia | Litowa |
| Śr. pojemność | 1205 mAh |
| Śr. energia | 1,63 Wh |
| Napięcie startowe | 1,807 V |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji