Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Esperanza |
| Model | Esperanza Alkaline |
| Format | AAA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 807 mAh |
| Śr. energia | 0,86 Wh |
| Napięcie startowe | 1,502 V |
| Napięcie odcięcia | 0,796 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Esperanza
3 pomiary przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Esperanza |
| Model | Esperanza Alkaline |
| Format | AAA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 807 mAh |
| Śr. energia | 0,86 Wh |
| Napięcie startowe | 1,502 V |
| Napięcie odcięcia | 0,796 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
3 pomiary · max 952 mAh · 1,03 Wh
3 obciążenia · próg 0,8 V · Kliknij w guzik akumulatora lub wybranego obciążenia (w Legendzie) aby go pokazać lub ukryć na wykresie
1 oferta w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji