Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Esperanza |
| Model | Esperanza High Power |
| Format | AAA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 807 mAh |
| Śr. energia | 0,86 Wh |
| Napięcie startowe | 1,502 V |
| Napięcie odcięcia | 0,796 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji