Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Duracell |
| Model | Duracell |
| Format | CR123 |
| Technologia | Litowa |
| Śr. pojemność | 1592 mAh |
| Śr. energia | 4,78 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Duracell
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Duracell |
| Model | Duracell |
| Format | CR123 |
| Technologia | Litowa |
| Śr. pojemność | 1592 mAh |
| Śr. energia | 4,78 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 1592 mAh · 4,78 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
2 oferty w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji