Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Itson |
| Model | Itson Power Performance ++++ |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 13591 mAh |
| Śr. energia | 20,39 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Itson
Itson to alkaliczna bateria typu D (R20). Przeznaczona do urządzeń o wysokim zapotrzebowaniu na energię — latarek, radioodbiorników i sprzętu domowego wymagającego dużych ogniw.
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Itson |
| Model | Itson Power Performance ++++ |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 13591 mAh |
| Śr. energia | 20,39 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 13591 mAh · 20,39 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
1 oferta w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji