Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Logilink |
| Model | Logilink Ultra Alkaline |
| Format | AAA |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 682 mAh |
| Śr. energia | 0,71 Wh |
| Napięcie startowe | 1,514 V |
| Napięcie odcięcia | 0,796 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji