Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Varta |
| Model | Varta Ultra Litium |
| Format | AAA Litowe |
| Technologia | Litowa |
| Śr. pojemność | 1044 mAh |
| Śr. energia | 1,38 Wh |
| Napięcie startowe | 1,886 V |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
3 pomiary przy różnych obciążeniach
UWAGA! Ta bateria pochodzi z nowej serii testów (bliżej 2 połowy 2026 r.), gdzie napięcie odcięcia zostaje podniesione z 0,8V do 1V. Więcej informacji znajdziesz w FAQ
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Varta |
| Model | Varta Ultra Litium |
| Format | AAA Litowe |
| Technologia | Litowa |
| Śr. pojemność | 1044 mAh |
| Śr. energia | 1,38 Wh |
| Napięcie startowe | 1,886 V |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 3 |
3 pomiary · max 1117 mAh · 1,54 Wh
3 obciążenia · próg 1,0 V · Kliknij w guzik akumulatora lub wybranego obciążenia (w Legendzie) aby go pokazać lub ukryć na wykresie
1 oferta w sklepach
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji