Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | MAKRO |
| Model | MARKO ARO Alkaline Biała |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 11908 mAh |
| Śr. energia | 17,86 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
MAKRO
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | MAKRO |
| Model | MARKO ARO Alkaline Biała |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 11908 mAh |
| Śr. energia | 17,86 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 11908 mAh · 17,86 Wh
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji