Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | TEDI |
| Model | Tedi Power |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 3103 mAh |
| Śr. energia | 4,66 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
TEDI
TEDI Power to cynkowo-węglowa bateria typu D (R20) z wyższej półki oferty marki własnej sieci TEDI. Przeznaczona do urządzeń o umiarkowanym zapotrzebowaniu na energię — latarek, zabawek i akcesoriów domowych. Dostępna wyłącznie w sklepach TEDI.
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | TEDI |
| Model | Tedi Power |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 3103 mAh |
| Śr. energia | 4,66 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 3103 mAh · 4,66 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji