Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Kaufland |
| Model | Kaufland Switch On (stary model) |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 11900 mAh |
| Śr. energia | 17,85 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
Kaufland
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | Kaufland |
| Model | Kaufland Switch On (stary model) |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Śr. pojemność | 11900 mAh |
| Śr. energia | 17,85 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 11900 mAh · 17,85 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji