Specyfikacja
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | KIK |
| Model | KIK High Quality |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 2656 mAh |
| Śr. energia | 3,98 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
KIK
KIK High Quality to bateria typu D (R20) oparta na technologii węglo-cynkowej z budżetowej linii oferty marki. Nadaje się do urządzeń o niskim poborze prądu wymagających dużych ogniw. Tańsza alternatywa wobec alkalicznych serii KIK.
1 pomiar przy różnych obciążeniach
Dane modelu i uśrednione parametry z pomiarów
| Producent | KIK |
| Model | KIK High Quality |
| Format | D/R20 |
| Technologia | Cynkowa |
| Śr. pojemność | 2656 mAh |
| Śr. energia | 3,98 Wh |
| Napięcie odcięcia | 1,000 V |
| Liczba pomiarów | 1 |
1 pomiar · max 2656 mAh · 3,98 Wh
#1/2 miejsce tego modelu wśród przetestowanych baterii tego typu — przy danym obciążeniu (pojemność)
Krzywa rozładowania pojawi się po dodaniu danych pomiarowych.
Ten produkt dostępny jest wyłącznie w sklepach stacjonarnych.
Pierwsze komentarze pojawią się po zatwierdzeniu w panelu administracyjnym.
Wybierz rodzaj zgłoszenia. Dla złego linku wystarczy wskazać markę.
Komentarze użytkowników
0 opinii po moderacji